Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jaguar | XJ6

20 Qer 09:24 ,

Shitet Jaguar 3.2 benzin

44 370 720 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 22:25 ,

Jaguar

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 00:59 ,

Jaguar XJ6 4.2 Automat Oldtimer

9 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim