Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jaguar | XJ8

21 Qer 08:28 ,

Jaguar

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 20:38 ,

Jaguar

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 17:28 ,

JAGUAR XJ8 BENZIN-GAZ MUNDESI NEDRRIMI

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim