Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jaguar | XJR

14 Jan 15:53 ,

Jaguar

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim