Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jaguar | XJS

14 Pri 01:58 ,

Jaguar 3:6 Benzin Per Pjes

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim