Gjakovë | Makina | Vetura | Jaguar

S-Type , 2
XJ , 3
XJ40 , 1
X-Type , 4
Daimler , 2
22 Nën 00:13 ,

jaguar

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 09:11 ,

Shes . jaguar x type 3.0 4x4 automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 20:47 ,

Shes Kerrin Jaguar

150 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 18:22 ,

Fellne Jaguar R16 Oldtimer

200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Qer 19:31 ,

shitet dhe ndrrohet

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Jan 15:47 ,

jaguar S type V6

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 17:57 ,

Jaguar

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 21:45 ,

U Shit flm merrjep

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Korr 21:50 ,

golf 2

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 19:21 ,

Shitet jaguar 3.0 benzin 16V

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 23:54 ,

Jaguar

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 23:14 ,

Jaguar

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 23:03 ,

Shte vetra jaugar

4 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 18:18 ,

Shitet vetur e aksidentuar

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Jan 16:26 ,

Jaguar benzin -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 13:43 ,

Shitet jaguar urgjent

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 21:51 ,

Jaguar x type 2002

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim