Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jaguar

S-Type , 1
XF , 1
Sot 16:14 Shitorja ,

Jaguar XF 3.0L

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 17:05 ,

Jaguary S Type 2.7d. 2006.

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim