Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jeep | CJ

26 Maj 14:47 ,

Shes Gjip Kyron 2006 Ose Bëj ndrrim

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 16:30 ,

Porosit maica me emer te firmes tuaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Jan 21:14 ,

Shitet gjipi dizell

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 10:45 ,

shitet makina jeep

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 15:53 ,

Goma

40 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 13:14 ,

jeet

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Nën 19:47 ,

Ml320

4 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Jan 10:30 ,

Daewoo Lanos 1.5 BENZINS

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Jan 08:28 ,

Flm merr jepp u shitt Nga as arsnoniii

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 08:46 ,

shes 16c 195-75

25 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim