Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jeep | Cherokee

Dje 17:43 ,

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 14:31 ,

Jeep Cherokee 2010 2.8 diesel

13 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:31 ,

Shitet Jeep Cherokee, baj edhe ndrrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:57 ,

Pjes per jeep cherokee

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:47 ,

Xhip Jeep Schirok 2.5 dizell me klim 4x4

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 07:24 ,

Jeep cherokee xj 3.0 turbo off road

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 19:39 ,

Shitet Jeep Grand Cherooke

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 22:40 ,

Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Korr 11:10 ,

Jeep cherokee 4.0

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 11:09 ,

Jeep liberty 3.7 benzin plin me dizne

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 09:08 ,

Jeep cheroke xj 2.5 td 4x4

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 19:48 ,

SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.8 CRD AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 12:24 ,

Jeep cherokee 2.5 td

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Qer 19:07 ,

Jeep

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Qer 14:48 ,

SERVISI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Qer 16:38 ,

Grand cheroke 4.0 benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 22:47 ,

Jeep cherokee 3.0

3 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 02:00 ,

Jeep 2.5 diesel

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 21:37 ,

Shitet Jeep cherokee1989 4x4

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 01:02 ,

SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.5 CRD

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Qer 18:09 ,

Jeep Cherokee DISEL

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Qer 09:31 ,

PJES DHE SERVIS PER GJIPA JAPAN AMERIKAN 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Qer 22:14 ,

Jeep Cherokee 4.0 Benzin 4X4 RKS

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 20:05 ,

Jeep cherooke 2.1

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 12:10 ,

jeep cherok

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:25 ,

Eshte shitur Flm merr jep.com

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 19:33 ,

Blejm Vetura Rks Pa dogan Defekt T Aksidentuar

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Maj 14:13 ,

JEPP CHEROKEE DISEL

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Maj 22:03 ,

Shes jeep cheroke 2.1Dizell rks i skaduar

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 20:13 ,

Jeep Cherooke

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 00:00 ,

Jeep grand chiroke 4.7

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 19:30 ,

Shes xhip Jeep Cheeroke me motorr 3.0 te toyotes

3 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 16:32 ,

Shes xhip Jeep Cheeroke me motorr 3.0 te toyotes

3 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 16:20 ,

Shes xhip jeep chirok me motorr 3.0 te toyotes

3 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 15:51 ,

Shes jep shirok me motorr tojotes 3.0 dizell

3 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 23:49 ,

Shitet! Jeep Cherokee

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 01:36 ,

Jeep Cherokee

3 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 19:41 ,

Jeep cherokee 2.5 Diesel 049777339

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 17:29 ,

Jeep Cherooke 2.8 Dizell Automatik 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 09:50 ,

Jeep cheroke 2.5Diesel

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 09:08 ,

Jeep cherokee 2.5 diesel

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:18 ,

Xhip

3 190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 10:41 ,

Jeep Cherokee dizel

3 190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 17:02 ,

Jeep cherokee 2.5

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 16:58 ,

Jeep cherokee 2.5

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 19:32 ,

Ushit jeep

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 22:03 ,

Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 offoad

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 15:27 ,

Jeep cherokee sport 2003

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Mar 22:18 ,

Pjes jeep

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 21:15 ,

Jeep

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim