Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jeep | Comanche

31 Maj 01:48 ,

Shitet gjipi

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 16:33 ,

jeep libery 2.5 rks

7 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim