Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jeep | Commander

Dje 17:18 ,

Jeep Comander 3.7i 2008 AUTOMATIK 7 Ulse

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 11:16 ,

Jeep cammander

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 10:56 ,

Jeep Cammander 3.7 benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 11:22 ,

Shitet jeep comander

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 11:08 ,

Jeep

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 16:53 ,

Jeep commander

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Jan 08:17 ,

Shitet jepp conander

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 20:56 ,

Goma per Jep

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 11:09 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 03:34 ,

Renta Car Noari

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Mar 22:37 ,

Nissan qashqai

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 21:25 ,

Shitet Jeep Commander

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 13:56 ,

Jeep

17 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 09:11 ,

Jeep Commander

17 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 07:12 ,

Shes Jeep urgjentisht

17 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Jan 19:34 ,

Jemm commander 3,0 crd / Limited

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 19:36 ,

Gjyp Jep

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Tet 08:29 ,

Jeep Comander 3.0 Disel -07

27 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim