Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jeep | Compass

Dje 11:31 ,

Vetura në shitje Jeep Compass

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 05:04 ,

Jeep Compass 4x4

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 21:35 ,

Jeep Compas benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Dhj 23:49 ,

Jeep Compass

6 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 17:15 ,

Jeep Compass 4x4

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Gush 08:55 ,

Jeep Compass

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 15:08 ,

Jeep Compass 2.0B Automatik RKS

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Maj 16:21 ,

Jeep

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 10:59 ,

JEEP Compass 2.2dizell motor Mercedesi nga zvicr

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Mar 18:16 ,

Shitet ndrrohet Jeep Compas

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Korr 09:02 ,

jeep compass

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Mar 18:31 ,

U shit flm

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Mar 20:00 ,

Jeep compass really

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
31 Korr 13:59 ,

JEEP COMPASS benzin

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 11:43 ,

opel jeep

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 20:39 ,

Jeep compass

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Sht 23:33 ,

JEEP COMPASS CRD

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Gush 14:57 ,

Shesim urgjent veturen jepp

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 19:09 ,

Shitet vetura

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 18:45 ,

Jeep compass -08

5 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 20:21 ,

Jeep compas 2.0 Diesel 140 PS

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 03:43 ,

Shitet gjipi (jeep)

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Dhj 22:39 ,

Jeep compass

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim