Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jeep | Model tjetër

28 Pri 11:21 ,

Shitete Jeepi

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 14:36 ,

Gip fellne

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 22:33 ,

Jeep Liberty 2.5 crd

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 17:42 ,

Shitet vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 12:27 ,

Mbreti Piro

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 15:11 ,

Jeep liberti sport

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 22:52 ,

JEEP LIBERTY

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 20:00 ,

jeep

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 21:48 ,

Rexton 2.7 dizel tdi 4x4 automatik

3 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 15:21 ,

Jeep 4x4

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 10:39 ,

Jeep Liberty 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Sht 14:54 ,

jep

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Sht 14:42 ,

jeep

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Sht 12:52 ,

shes

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 13:17 ,

Shiten gomat per gjip 15.

300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 13:26 ,

Trenerka per meshkuj 20€

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 20:36 ,

Jeep i blinduar

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Korr 23:02 ,

Urgjent

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 09:29 ,

Urgjent

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 21:19 ,

Shes fellgat me guma 17 per gjipa

600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 19:51 ,

Shitet Jeep

5 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 13:08 ,

Jeep Liberty

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 10:06 ,

Shitet Gjip Jeep

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 22:24 ,

shitet jeep

2 955 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 12:31 ,

Nissan Qashqai

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Mar 18:10 ,

Nissan qashqai

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 19:09 ,

Shes/Ndrroj(Xheten)

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 10:17 ,

Usado 2013 Lexus LX 570 Base

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 20:31 ,

Shitet Xheta /Na kontaktoni Nr.045529612

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 19:26 ,

Jeep

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 09:44 ,

Nissan qashqai

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 23:39 ,

Shitet me marreveshje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 15:43 ,

Shitet Vetura

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 19:40 ,

shitet dhe ndrrohet

11 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 19:50 ,

Nissan qashqai

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 13:56 ,

Shes gjipin

2 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 12:02 ,

Golf 2

450 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 10:29 ,

Jeep

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Qer 10:09 ,

Veture

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 19:36 ,

Jepp Liberty 2006 3.7 benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Qer 11:32 ,

Kia sorento

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 13:18 ,

Shes gjet

770 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 11:21 ,

Shes xhet

770 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 17:02 ,

U shitt Flm Merrjep Jeep Liberty 3.7 automatik

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 21:29 ,

Shes. Gjet

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Pri 11:26 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 22:52 ,

jeep

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 16:40 ,

Mitsubishi 2.8 dizell 4x4 NDRRIM I MUNDSHEM

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 16:10 ,

She’s gjipin Jeep

5 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 23:35 ,

jep

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim