Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jeep | Wagoneer

14 Nën 22:33 ,

Jeep Wagoneer dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 18:00 ,

Shiten qeremidet

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 18:08 ,

Shes jepi ose ndroj

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim