Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jeep | Wrangler

Sot 15:26 ,

jeep wrangler sport unlimited 3.8 benzin

31 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Qer 10:17 ,

Jeep Wrangler SPORT Unlimited - 2015

26 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 14:40 ,

Jeep Wrangler Sahara

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Maj 10:49 ,

Jeep Wrangler Sahara Unlimited 2014

27 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Shk 20:38 ,

Jeep wrangler 3.8 benzin automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 13:58 ,

Jeep wrangler

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Dhj 20:58 ,

Shitet Jeep Wrangler Unlimited Sahara 2.8l CRD

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 17:26 ,

jeep wrangler

9 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 19:08 ,

Jeep Wrangler

34 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Korr 13:43 ,

JEEP

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 10:08 ,

Jeep Wrangler YJ 2.5 Benzin

11 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 10:00 ,

Jeep Wrangler YJ 4.0 Benzin

14 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 16:44 ,

jeep veturë per femije deri 14 vjeq

189 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 14:12 ,

Shtiet urgjent

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 11:01 ,

shitet urgjend qmimi shum i volitshem jeep wrengle

12 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Nën 07:34 ,

Shitet apo edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Sht 20:24 ,

Baj ndrim jeep 2006 4.0 plin ne dizne

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 18:04 ,

Baj ndrim vart qfar veture jeep ka plin ne dizne

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 08:43 ,

jeep

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 18:18 ,

JEEP

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 17:58 ,

JEEP

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 18:16 ,

Shes ose ndrroj goma dhe fellne P225/75R15

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Shk 21:31 ,

Jeep Wrangler

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 19:10 ,

pajtimi

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 17:34 ,

Jeep wrangler -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Shk 12:42 ,

Jeep wrangler 2.5 dizel -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Dhj 12:12 ,

Shite

55 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Tet 20:07 ,

Jeep

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 11:35 ,

Jeep Wrangler

7 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 23:35 ,

Jeep Wrangler -12

49 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim