Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jeep

CJ , 10
Cherokee , 433
Comanche , 2
Commander , 17
Compass , 22
Patriot , 20
Renegade , 6
Wagoneer , 3
Willys , 1
Wrangler , 30
Sot 07:24
Linku:
,

Jeep cherokee xj 3.0 turbo off road

3 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 16:49 ,

Jeep Cherokee 2010 2.8 diesel

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:21 ,

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 V8

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:14 ,

Shitet Jeep Grand Cherooke

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:42 ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:18 ,

Jeep Cheroke Liberty 3.7 benz AUTOMATIK 4X4

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:40 ,

Jeep Cherokee DISEL

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:07 ,

Jeep laredo 3.0 diesel facelift 2008 full opcione

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:14 ,

JEEP Grand Cherokee

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:24
Linku:
,

Jeep cherokee xj 3.0 turbo off road

3 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:45 ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:28 ,

Jeep cherokee 4.0

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:25 ,

Jeep liberty 3.7 benzin plin me dizne

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:24 ,

Jeep laredo

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:01 ,

Jeep Grand Cherokee

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:56 ,

Xhip Jeep Schirok 2.5 dizell me klim 4x4

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 13:21 ,

Jeep Benzin

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 13:16 ,

Shitet Jeep Cherokee, baj edhe ndrrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 12:10 ,

jeep cherok

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 11:06 ,

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Qer 04:21 ,

Jeep cherokee XJ 3.0 turbo ndrrim me pikap

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 21:25 ,

Eshte shitur Flm merr jep.com

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 20:29 ,

Off Road 4.7 V 8 223 Ps

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 17:20 ,

Jeep grand cherokee

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 15:42 ,

Jeep Liberty 3.7I 2006 Automatik Off Road 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 15:41 ,

Jeep Cheeroke Comander 3.7i 2007 4X4 7 Ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 14:40 ,

Jeep Wrangler Sahara

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Maj 08:32 ,

Jeep

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 12:41 ,

PJES & SERVIS PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 12:41 ,

Shes pjesë për JEEP GRAND CHEROKEE 3.7 V6 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 12:41 ,

SHES PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 2.7CRD AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 12:41 ,

PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.0 BENZIN AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 12:41 ,

SHES PJES PER GRAND CHEROKEE SPORT 4.0 BENZIN FULL

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Maj 12:41 ,

Pjesë për Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 12:41 ,

SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.5 CRD

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Maj 12:29 ,

Jeep cherokee 2.5 td

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Maj 12:28 ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 12:28 ,

Jeep cherokee

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Maj 12:28 ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 11:45 ,

PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN V8 4X4

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 11:45 ,

SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.8 CRD AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 11:45 ,

PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 11:45 ,

PJES DHE SERVIS PER GJIPA JAPAN AMERIKAN 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Maj 10:49 ,

Jeep Wrangler Sahara Unlimited 2014

27 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Maj 19:05 ,

jeep cherokee 3.7 benzin-plin

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 18:10 ,

Jeep grand cherokee

7 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 16:40 ,

Jeep Patriot dizel

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 10:36 ,

Pjes per jeep grand cherokee

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 14:47 ,

Shes Gjip Kyron 2006 Ose Bëj ndrrim

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 01:23 ,

Jeep grand cherooke

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 19:33 ,

Blejm Vetura Rks Pa dogan Defekt T Aksidentuar

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim