Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jeep

Sot 16:36 ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 15:42 ,

Jeep Liberty 3.7I 2006 Automatik Off Road 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 15:41 ,

Jeep Cheeroke Comander 3.7i 2007 4X4 7 Ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 10:17 ,

Usado 2013 Lexus LX 570 Base

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Korr 14:05 ,

Jeep GrandCherokee 2.7

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 15:16 ,

U SHIT NGA AUTO SALLON FATIJONI

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 23:24 ,

049663987

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 14:14 ,

U SHIT NGA AUTOSALLON FATIJONI

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 09:57 ,

shitet vetura Jeep Cherokee - Sport 4X4

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 22:08 ,

Jeep Cherokee dizel -90

1 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 20:12 ,

Jeep Cherooke

3 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 22:30 ,

Jeep Cherokee benzin -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Tet 08:25 ,

Makina Jeep Cheroke

1 800 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Tet 08:25 ,

Jeep Cheroke

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Sht 18:34 ,

Jeep Cherokee

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Gush 08:18 ,

Jeep Liberty limited 2.8 crd automatik -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim