Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jeep

CJ , 8
Cherokee , 355
Comanche , 1
Commander , 7
Compass , 11
Patriot , 8
Renegade , 4
Wagoneer , 1
Wrangler , 13
Dje 07:26
Linku:
,

Jeep cherokee xj 3.0 turbo off road

3 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 08:06 ,

Jeep Cherokee DISEL

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:34 ,

JEEP Grand Cherokee

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:21 ,

Jeep cherokee XJ 3.0 turbo ndrrim me pikap

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:25 ,

Eshte shitur Flm merr jep.com

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:31 ,

Jeep laredo 3.0 diesel facelift 2008 full opcione

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:31 ,

Shitet Jeep Grand Cherooke

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:20 ,

Jeep grand cherokee

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:42 ,

Jeep Liberty 3.7I 2006 Automatik Off Road 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:41 ,

Jeep Cheeroke Comander 3.7i 2007 4X4 7 Ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:26
Linku:
,

Jeep cherokee xj 3.0 turbo off road

3 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 12:41 ,

PJES & SERVIS PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 12:41 ,

Shes pjesë për JEEP GRAND CHEROKEE 3.7 V6 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 12:41 ,

SHES PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 2.7CRD AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 12:41 ,

PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.0 BENZIN AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 12:41 ,

Pjesë për Jeep Grand Cherokee 3.7 V6 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 12:41 ,

SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.5 CRD

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Maj 11:37 ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 09:00 ,

Jeep cherokee 4.0

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 09:00 ,

Jeep liberty 3.7 benzin plin me dizne

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 08:59 ,

Jeep laredo

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 00:27 ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 19:35 ,

Jeep Benzin

5 445 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 12:28 ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 11:45 ,

PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN V8 4X4

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 11:45 ,

PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 11:45 ,

PJES DHE SERVIS PER GJIPA JAPAN AMERIKAN 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Maj 10:49 ,

Jeep Wrangler Sahara Unlimited 2014

27 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Maj 08:48 ,

Shitet Jeep Cherokee, baj edhe ndrrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 19:05 ,

jeep cherokee 3.7 benzin-plin

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 18:10 ,

Jeep grand cherokee

7 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 14:38 ,

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Maj 14:47 ,

Shes Gjip Kyron 2006 Ose Bëj ndrrim

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 13:01 ,

Xhip Jeep Schirok 2.5 dizell me klim 4x4

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 01:23 ,

Jeep grand cherooke

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 19:33 ,

Blejm Vetura Rks Pa dogan Defekt T Aksidentuar

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Maj 14:13 ,

JEPP CHEROKEE DISEL

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Maj 09:55 ,

Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 09:54 ,

Pjese per GRAND CHEROKEE 3.0 DISEL

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 22:03 ,

Shes jeep cheroke 2.1Dizell rks i skaduar

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 22:02 ,

Diferencial i mram 41.11

120 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 21:32 ,

Jeep Grand Cherokee WJ 3.1 Diezel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 15:41 ,

Jeep Grand Cherokee 3.1

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 18:02 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee OFF ROAD****Full Extra

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 19:10 ,

Shes Grand Cherokee

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 01:26 ,

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Maj 20:13 ,

Jeep Cherooke

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 12:50 ,

Jeep patriot

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 16:01 ,

Jeep Grand Cherokee SHES / NDRIM

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 11:21 ,

Shitete Jeepi

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 00:00 ,

Jeep grand chiroke 4.7

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim