Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Königsegg

CCR , 7
28 Maj 13:31 ,

Opel kadet

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 19:12 ,

Opel kadet

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Maj 20:28 ,

Biçikleta e Gjermonit

9 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 11:37 ,

Opel kadet

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 19:44 ,

Opel kadet

520 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 08:53 ,

Opel kadet

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 14:10 ,

Opel kadet

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 12:18 ,

shitet Opel kadeti boj Elle ndrrim

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 20:34 ,

Yamaha 1200cc

420 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim