Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | KTM

X-BOW , 11
27 Qer 03:29 ,

Kombi iveco 2.8 dizel

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 05:16 ,

u shit u shit flm mer jep

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 17:32 ,

DJATH te dhive dhe qumsht

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 01:27 ,

Shes Gumat per ATV

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 09:00 ,

T4 Kombi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 14:17 ,

Shitet Setra 4 e ardhur nga Italia

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: > 500 000
05 Jan 13:59 ,

Shitet Kombi renault ardhur nga zvicra

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Gush 14:18 ,

Prokolic per rakovic

1 350 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 12:01 ,

Hasky

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 21:23 ,

Shes kamjonet te ardhur nga italia

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 18:19 ,

Shes ivekon

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 18:42 ,

Punojm Gled Rafaello etj

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 23:31 ,

kyron

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 19:26 ,

traktor-kositese bari

1 050 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 19:21 ,

tektor bari

1 050 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 12:13 ,

Bicikletë - KTM (Urgjent)

430 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Maj 18:16 ,

Opel kadet

470 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 11:02 ,

shitet radapsigeri komplet

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 16:13 ,

Per fasada

3 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 18:33 ,

Ivecko

2 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 22:53 ,

Golf 3 tdi

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Nën 19:01 ,

Gjip Kyron

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Korr 14:40 ,

Shitet 2 traktorat

1 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 15:02 ,

Lipjan

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 00:58 ,

Massage me peshk

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
05 Gush 01:07 ,

Pirun per Kros KTM

150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 11:35 ,

Biciklet

450 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: > 500 000
29 Shk 18:04 ,

gollf

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Shk 23:11 ,

w T2 1.9 Disel Viti 88

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim