Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | KTM

05 Pri 01:27 ,

Shes Gumat per ATV

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 19:26 ,

traktor-kositese bari

1 050 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 19:21 ,

tektor bari

1 050 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 18:16 ,

Opel kadet

470 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 14:40 ,

Shitet 2 traktorat

1 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Gush 01:07 ,

Pirun per Kros KTM

150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim