Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Besta

10 Gush 16:36 ,

Kia

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Jan 19:42 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Korr 18:49 ,

Kika

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 15:33 ,

kia

999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Sht 20:43 ,

Kia

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 01:27 ,

KIA

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim