Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Carens

Dje 11:11 ,

Shes Kia carens 2.0 dizell

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:07 ,

Veture Familjare RKS 1 Vjet + (TPL)

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 19:48 ,

Shes pjesë për KIA CARENS 2.0 CRDI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 18:06 ,

AUTO PJES & SERVIS PER KIA CARENS CRDI VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Qer 18:04 ,

AUTO PJES & SERVIS PER KIA CARENS 2.0 CRDI 2004

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Dhj 20:53 ,

Kia Carens Crdi 2.0

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 21:53 ,

Kia Carens dizel

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Nën 23:27 ,

Kia Carens

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 07:55 ,

Shes KIA Carens 2.0 dizell 16v

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 10:10 ,

Shitet kia carnes 2.0 dizell ose ndrroj

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 14:50 ,

Cia carens ne shitje

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 08:11 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Gush 19:29 ,

Shitet Kia

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 19:09 ,

Shitet kia

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 14:05 ,

KIA Carens 2005

900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 16:18 ,

Shes kia carens e aksidentuar

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 01:25 ,

Kia e aksidentuar

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 23:14 ,

Kia Carens 1.6 benzin 1 vjet regjistrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 18:41 ,

Shitet vetura Kia Carens

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 15:12 ,

U SHIT FLM

700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 12:17 ,

Shitet vetura Kia Carens

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Sht 16:18 ,

shes kia Carens

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 11:29 ,

shitet vetura familjare per 6 persona

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 14:46 ,

Kia Carens

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Gush 19:10 ,

Shes Kia Carens viti 2007 motor 1.6 Benzin/Gas

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Korr 18:26 ,

Shes kia carens

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 23:32 ,

KIA CARENS

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 19:30 ,

Shes Makinen Kia 2,0 Dizel,Dhemjete te ndryshme

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 20:53 ,

Kia//////

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 20:51 ,

Veture Kia Carens

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Pri 20:21 ,

shitet vetura ju mirpresim

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Pri 16:43 ,

Shitet Kia ne gjendje te rregullt nga Gjermania

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 18:19 ,

Shes Kia 2.0 Diesel crdi

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Mar 15:35 ,

Shes ndrroj Kia Carens 2004

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:02 ,

SHITET KIA DISEL 2.9 SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 19:29 ,

Kia Caren's 2.0 Dizel

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 11:50 ,

Kia

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Dhj 10:21 ,

Ne shitje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Tet 21:27 ,

shes dhe ndrrim i mundeshem

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Sht 18:46 ,

Kia Carens -05

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 15:04 ,

Shes Kia Carens 2.0 CRDI 16V

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Gush 14:52 ,

Shes Kia Carens 2.0 CRDI 16V

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Gush 14:52 ,

Shes Kia Carens 2.0 CRDI 16V

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Maj 22:47 ,

Kia Carenas dizel -03

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 18:44 ,

Kia Carens

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 18:45 ,

Kia carens shitje

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 12:16 ,

Kia

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 13:52 ,

shes makinen

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim