Artanë | Makina | Vetura | Kia | Carens

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 15:43 ,

KIA Karens 2006 dizell RKS

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 ,

Shes Kia carens 2.0 dizell

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 ,

Shitet kia 2002 me 7 ulse me klim boj edhe drrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 17:07 ,

Kia carens

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 14:41 ,

SHITET

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Tet 15:02 ,

AUTO PJES & SERVIS PER KIA CARENS 2.0 CRDI 2004

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Tet 14:59 ,

AUTO PJES & SERVIS PER KIA CARENS CRDI VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Tet 14:58 ,

Shes pjesë për KIA CARENS 2.0 CRDI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Korr 20:48 ,

Kia Carens Crdi 2.0

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim