Kaçanik | Makina | Vetura | Kia | Carens | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 13:15 Vetura , Prizren

Vetur familjare

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Nën 09:47 Vetura , Prishtinë

Shes pjesë për KIA CARENS 2.0 CRDI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 17:24 Vetura , Pejë

Kia Carens Crdi 2.0

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 10:07 Vetura , Prishtinë

Kia Carens

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 07:55 Vetura , Kastriot

Shes KIA Carens 2.0 dizell 16v

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 10:10 Vetura , Prishtinë

Shitet kia carnes 2.0 dizell ose ndrroj

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 14:50 Vetura , Gjakovë

Cia carens ne shitje

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 08:11 Vetura , Gjakovë

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim