Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Carnival

Dje 10:26 ,

kia automatik 7 ulse, rks goma treja 2.9 dizel

2 880 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 20:43 ,

Vetur familjare

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 12:25 ,

Shitet gjypi kia sorento

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Qer 09:50 ,

Shitet kombi me 7 ulese

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 09:47 ,

Shitet vetura Kia Carnival 2.9 Disel

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 09:44 ,

Shitet vetura Kia Carnival 2.9 Disel

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 09:37 ,

Kia Carnival 2.9 Disel

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 22:26 ,

Kia Carnival

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 09:33 ,

AUTO PJES & SERVIS PER KIA CARNIVAL 2.9 CRDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 15:08 ,

Kia karneval

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Maj 22:25 ,

shes kia carneval

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 23:28 ,

Kia

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 07:11 ,

KIA Carnival 2.9 CRDI LX

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 18:01 ,

Kia Carnival

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 13:45 ,

Shitet vetura Kia Carnival 2.9 Disel

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 14:00 ,

Shitet KIA me 7 ulese urgjent.

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 16:41 ,

Shitet ndrrohet kia dizel 2004 rks 4 muj 7ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 11:27 ,

Shes automjetin Kombi Kia Carnival LS Disel 2001

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 11:14 ,

Shes automjetin Kombi Kia Carnival Disel 2001

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 13:35 ,

Kia Carnival dizel 1 VIT RKS 7 ulse automatik 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 13:35 ,

Kia Carnival dizel 1 VIT RKS automatik 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 20:37 ,

kia carnival 2004

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Tet 08:06 ,

kia automatik 7 ulse 9 muj rks goma treja

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 22:15 ,

Shes automjetin Kombi Kia Carnival Disel 2001

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 12:44 ,

Shitet kia per pjese

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Tet 14:41 ,

Kia up

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 19:31 ,

Shes Kia Carnival Urgjent

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 08:08 ,

Kia Carnival

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 14:41 ,

Kia Carnival 2.9 Disel

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 09:46 ,

Shes Kia Carnival 2.9 CRDI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 18:36 ,

Kia Carnival dizel

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 20:30 ,

Shitet Kia Carnival

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 13:49 ,

KIA CARNIVAL

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Shk 15:40 ,

Shitet kia carnival 2001

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 10:28 ,

Shitet Vetura ne Gjendje te rregullt KIA.

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 20:00 ,

Kia Carnival 1vitRexhistrim Ndrrim i mundshem7ulse

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 11:09 ,

Kia Carnival 4 Dyr 2.9 Dizel 7 Persona

1 490 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 13:56 ,

Kia Carnival 1vit rexhistrim 7 ulse boj ndrrim

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 20:38 ,

KIA 2.9 Dizel viti 2004

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Jan 17:50 ,

KIA CARNIVAL Automatik

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 21:35 ,

Kia Carnival

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 17:27 ,

shitet dhe mdrrohet

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Dhj 21:01 ,

Shes KIA CARNIVAL 2.9 DIESEL

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 17:08 ,

Kia Carnival 2.9 CRDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 21:44 ,

Kia Carnival

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 21:29 ,

KIA CARNIVAL

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 11:42 ,

Shes

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 17:47 ,

Shes veturen

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 14:26 ,

Shitet KIA

2 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 23:53 ,

Vetur

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim