Deçan | Makina | Vetura | Kia | Carnival

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 12:42 ,

AUTO PJES & SERVIS PER KIA CARNIVAL 2.9 CRDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 22:03 ,

Vetur familjare

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 15:08 ,

Kia karneval

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Maj 22:25 ,

shes kia carneval

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 23:28 ,

Kia

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 13:33 ,

kia automatik 7 ulse 9muj rks goma treja 2.9 dizel

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 07:11 ,

KIA Carnival 2.9 CRDI LX

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 18:01 ,

Kia Carnival

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 13:54 ,

Shitet kombi me 7 ulese

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 13:45 ,

Shitet vetura Kia Carnival 2.9 Disel

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim