Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Kia | Carnival

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 11:00 ,

Vetur familjare

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 01:29 ,

KIA Carnival 2.9 CRDI LX

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 14:01 ,

AUTO PJES & SERVIS PER KIA CARNIVAL 2.9 CRDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Shk 12:32 ,

kia automatik 7 ulse 9muj rks goma treja 2.9 dizel

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 14:00 ,

Shitet KIA me 7 ulese urgjent.

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 16:41 ,

Shitet ndrrohet kia dizel 2004 rks 4 muj 7ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 11:27 ,

Shes automjetin Kombi Kia Carnival LS Disel 2001

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 11:14 ,

Shes automjetin Kombi Kia Carnival Disel 2001

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 11:12 ,

Shitet vetura Kia Carnival 2.9 Disel

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 11:04 ,

Kia Carnival 2.9 Disel

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim