Kaçanik | Makina | Vetura | Kia | Carnival | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 12:56 Vetura , Vushtrri

kia automatik 7 ulse 9muj rks goma treja 2.9 dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 09:49 Vetura , Prishtinë

AUTO PJES & SERVIS PER KIA CARNIVAL 2.9 CRDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Nën 14:07 Vetura , Prishtinë

KIA Carnival 2.9 CRDI LX

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Tet 08:06 Vetura , Vushtrri

kia automatik 7 ulse 9 muj rks goma treja

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 22:15 Vetura , Therandë

Shes automjetin Kombi Kia Carnival Disel 2001

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 12:44 Vetura , Prizren

Shitet kia per pjese

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Tet 14:41 Vetura , Gjakovë

Kia up

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 11:37 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Kia Carnival 2.9 Disel

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 11:37 Vetura , Prizren

Kia Carnival 2.9 Disel

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 11:25 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura Kia Carnival 2.9 Disel

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim