Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Clarus

08 Korr 12:13 ,

PJES PER KIA CLARUS 2.0 BENZIN AUTOMATIK 2001

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 21:27 ,

Shitet KIA Clarus 2.0 Benzin - Plin

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Gush 10:33 ,

Kia klarus

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 21:21 ,

SHITET KIA CLARUS BENZIN PLIN... VP 2000

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 16:58 ,

SHITET KIA CLARUS BENZIN PLIN... VP 2000

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 16:37 ,

SHITET KIA CLARUS 2.0 BENZIN PLIN. VP 2000

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 16:37 ,

SHITET KIA CLARUS 2.0 BENZIN PLIN. VP 2000

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Dhj 20:29 ,

Shitet KIA 2.0 viti 2001 rks 8 muj

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 22:28 ,

shitet ndrrohet kia viti 2001 benxin 1.4

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 11:45 ,

shes kia 2005

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 22:22 ,

Kia Clarus 16v Benzin viti 1999

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Pri 19:01 ,

Kia benzin 1.6

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Shk 21:48 ,

Smira

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Dhj 12:18 ,

Kia 1.5 benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim