Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Elan

Dje 11:38 ,

Urgjent shitet Kia!

430 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 16:09 ,

SHITET KIA

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim