Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Joice

05 Korr 19:51 ,

SHES PJES PER KIA DIZELL 2.9

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 21:07 ,

shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 23:47 ,

Shes Veturen Kia Joice

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Korr 14:25 ,

Shitet Vetura

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 13:00 ,

shes xhipin for xhendje tmir dizell

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 18:12 ,

Shes veturen Kia

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 15:16 ,

Shes Kia Joice

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 14:51 ,

Ka-Joice

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 15:15 ,

Kia limozin

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim