Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | K2500

02 Mar 19:40 ,

KIA 2.5 diesel,jo kiper.

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 18:50 ,

Kia

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 22:48 ,

Kia

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim