Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Leo

11 Maj 09:43 ,

Renault

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 10:51 ,

Kia rio 1.4 benxin rks 5 muaj

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim