Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Magentis

04 Qer 14:54 ,

shes kija

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 10:32 ,

Shitet kia magentis 2.0 benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 20:38 ,

KIA MAGNETIS 2.0 Automatik

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 20:30 ,

KIA MAGNETIS 2.0 Diesel Automatik

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 02:24 ,

Kia Magentis 2004 Automatik

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 19:19 ,

Kia Magnetis

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 18:32 ,

Kia Magentis 2.0 Diesel -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 16:53 ,

Kia Magetis -01

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim