Kaçanik | Makina | Vetura | Kia | Magentis

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 17:52 ,

KIA MAGENTIS - 2.0 CRDI DIZEL - AUTOMATIK - 2008

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:50 ,

KIA MAGENTIS 2.0 DIZEL - AUTOMATIK - 2008

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 08:45 ,

Shitet: KIA Magentis 2.0 Dizel

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 17:28 ,

Kia Magnetis 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Qer 14:54 ,

shes kija

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 10:32 ,

Shitet kia magentis 2.0 benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 20:38 ,

KIA MAGNETIS 2.0 Automatik

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 20:30 ,

KIA MAGNETIS 2.0 Diesel Automatik

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 02:24 ,

Kia Magentis 2004 Automatik

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 19:19 ,

Kia Magnetis

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim