Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Mentor

03 Maj 12:11 ,

shes kia 2000

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim