Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Mini

26 Maj 09:53 ,

Shitet vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 15:21 ,

Renaul Clio

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 14:49 ,

Renaul cliu

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Qer 01:30 ,

Kia

7 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 10:32 ,

Shitet Renaulti

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 22:36 ,

Merrjep flmmmmmmmmm

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim