Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Model tjetër

Dje 11:26 ,

KIA X-CEED AUTOMATIK

23 890 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 19:59 ,

Kia 2.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 23:03 ,

Shes Jeta

480 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 13:42 ,

Shiten pjes per Gjip Kia

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 09:15 ,

shitet kia JE 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 13:05 ,

Bandasha 15 coll per Kia

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 11:15 ,

Kamionet KIA 2.5 dizel vp 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 10:26 ,

drit

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 23:24 ,

Shes kia 2.9 dizell RKS 1 muj per 7 persona

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 22:49 ,

Hyundai /Kia

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Dhj 19:36 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 19:59 ,

Kia

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 14:25 ,

Shitet Kia Sportage 2.0 Dizel Viti 2001 boj ndrri

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Tet 21:37 ,

Kamion kia

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Tet 19:30 ,

Kamion kia

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Tet 19:55 ,

Shitet kombi kia

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 10:00 ,

...

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 22:36 ,

Kia benzin -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 15:33 ,

KIA SPORTAG

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 19:43 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 07:34 ,

shitet

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 13:16 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 20:11 ,

kia

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 21:12 ,

shitet Kia ne gjendje te mir

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 07:50 ,

Kia gjendje mir shumm

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 01:24 ,

Spa i Ardhur Nga Franca

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 21:21 ,

Kia 2.9 dizell

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 12:02 ,

Kia 2002 10 muj regjistrim motirrin defekt

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 19:32 ,

Minibus Karsan

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Sht 18:37 ,

kia

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 16:39 ,

SHITET KAMIONETA

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 12:07 ,

Gjip kia

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 15:51 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 16:19 ,

Urgjent

899 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 08:26 ,

KIA Sedona LS 2.9 Disell

1 599 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 03:08 ,

Kia Stonic

16 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 20:42 ,

Shes golf

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Pri 18:22 ,

xhip KIA

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 13:12 ,

Kia -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 16:02 ,

Xhet

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Mar 18:37 ,

Shitet vetura

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 22:05 ,

Shitet vetura

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 13:17 ,

kia 2008 1.6 dizel

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 15:41 ,

Shitet KIA 2002 dhe bej ndrrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 23:02 ,

Shtitet kia

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 17:08 ,

Shitet gjip Kia

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 10:24 ,

Shes veturen kio

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Tet 11:47 ,

Kia dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 11:10 ,

Kia

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 23:36 ,

shitet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim