Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Opirus

14 Mar 10:30 ,

Shes/Ndërroj Kia 2003 ( Automatik )

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim