Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Optima

Sot 07:41 ,

shitet me nje super qmim

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Mar 09:55 ,

KIA OPTIMA

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim