Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Picanto

07 Korr 14:28 ,

Kia Picanto 1.1

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 14:40 ,

INVENTAR I ALPEDES

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 20:25 ,

Shes veturen

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 19:17 ,

SHES KIA PICANTO

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Nën 18:06 ,

Shitet Kia Picanto

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 16:22 ,

Shes kia

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Sht 14:00 ,

Kia Picanto 1.1benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 17:25 ,

Shitet Kia Picanto

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 22:40 ,

Shetet ose ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 11:40 ,

I SHITUR flm merrjep

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 19:33 ,

kia u shit flm

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 20:35 ,

Kia

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 02:51 ,

Kia Picanto 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 14:00 ,

Kia 2.5 disel

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Gush 00:26 ,

kia

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 12:01 ,

kia

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 20:25 ,

Kia

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Gush 23:25 ,

Kia Picanto benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Gush 23:43 ,

Kia

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Gush 16:15 ,

Kia Picanto dizell

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 19:09 ,

KIA. picanto 1.2benzi. me klim. 100mij km garantum

1 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Pri 21:51 ,

KIA

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 16:41 ,

Kia picanto 1.1 automatik

4 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Dhj 16:15 ,

KIA Picanto 1.1 2005

1 325 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Dhj 15:59 ,

kia

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Qer 16:47 ,

kia

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 10:09 ,

kia

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 09:46 ,

Kija

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 21:44 ,

KIA

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 20:50 ,

Kia 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 11:56 ,

SHES URGJENT KIA PIKANTO 1.1 VITI 2008 RKS

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim