Artanë | Makina | Vetura | Kia | Picanto

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


29 Gush 19:59 ,

Shitet urgjent

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 19:38 ,

Shitet urgjent

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 23:55 ,

Shitet KIA picanto

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Korr 14:28 ,

Kia Picanto 1.1

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 14:40 ,

INVENTAR I ALPEDES

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 20:25 ,

Shes veturen

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 19:17 ,

SHES KIA PICANTO

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Nën 18:06 ,

Shitet Kia Picanto

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 16:22 ,

Shes kia

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Sht 14:00 ,

Kia Picanto 1.1benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim