Deçan | Makina | Vetura | Kia | Picanto

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 15:46 ,

Kia picanto 1.1benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:28 ,

Kia Picanto 1.0 Benzin 2013

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 16:02 ,

INVENTAR I ALPEDES

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 20:25 ,

Shes veturen

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 19:17 ,

SHES KIA PICANTO

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Nën 18:06 ,

Shitet Kia Picanto

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 16:22 ,

Shes kia

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Sht 14:00 ,

Kia Picanto 1.1benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 17:25 ,

Shitet Kia Picanto

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 22:40 ,

Shetet ose ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim