Kaçanik | Makina | Vetura | Kia | Picanto | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


06 Nën 18:06 Vetura , Prishtinë

Shitet Kia Picanto

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 16:22 Vetura , Pejë

Shes kia

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Sht 14:00 Vetura , Viti

Kia Picanto 1.1benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 17:25 Vetura , Ferizaj

Shitet Kia Picanto

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 22:40 Vetura , Ferizaj

Shetet ose ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 11:40 Vetura , Besianë

I SHITUR flm merrjep

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 20:40 Vetura , Vushtrri

Shitet-Ndrrohet-Kia-1.0 Benzins-Viti 2005-Qm -3300

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 19:33 Vetura , Prizren

kia u shit flm

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 20:35 Vetura , Prizren

Kia

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 02:51 Vetura , Prishtinë

Kia Picanto 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim