Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Pregio

01 Korr 10:48 ,

Kia Pregio RS 2.7 Dizell RKS

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 10:48 ,

Kia Pregio RS 2.7 Dizell Autoambulanc RKS

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 16:34 ,

KIA PREGIO Kombi

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Tet 16:13 ,

kia pergio van 2.5

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Dhj 23:44 ,

KIA

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Dhj 23:35 ,

KIA

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Nën 22:27 ,

Shitet Kombi Kia Pregio

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Gush 11:25 ,

SHES KOMBIN KIA DISEL

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 20:25 ,

Shes Kombin

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:26 ,

Shitet Kia Pregio

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 11:18 ,

she's kombin kia ose ndrroj

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 21:21 ,

Shes Kombi Kia.

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 20:01 ,

Shitet urgjent kombi kia

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 03:21 ,

Shitet kombi Kia Pregio me qmim te volitshem

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 22:47 ,

Shitet Kombi KIA

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Tet 15:11 ,

Shitet Kia Pregio ne munedi ndrrimi me veture

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Gush 17:08 ,

Kia Pregio dizel -01

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim