Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Pride

14 Qer 15:44 ,

Shitet

500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Dhj 13:24 ,

Shitet Kia pride automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Dhj 13:16 ,

Shitet Kia pride automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 18:15 ,

Shitet kia pride 1.3 Benxinc

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 16:35 ,

Shes pjes te Kia Pride

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 11:55 ,

kia 1.3 16v

350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 17:20 ,

shes kia pride 1.3 benzin

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Mar 18:17 ,

Kia Pride 8

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Mar 18:09 ,

Kia Pride 8

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Dhj 23:22 ,

shes ndrroj kia

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Nën 17:53 ,

KIA PRIDE

350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim