Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Retona

24 Qer 23:11 ,

Pjes per KIA retona

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Qer 13:29 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 15:04 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 13:52 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 13:42 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 12:52 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 10:03 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 11:53 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 17:30 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 20:14 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 14:24 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 13:08 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 18:30 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 18:14 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 19:25 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 13:02 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 15:05 ,

Kia Retona 4x4 Full Extra 2.0 dizell 11 muj RKS

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 19:03 ,

Kia Retona 4x4 FULL EXTRA 2.0 dizell 11 muj RKS

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 17:09 ,

Kia Retona 4x4 2.0 dizell 11 muj RKS

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 20:53 ,

Kia Retona 4x4 2.0 dizell 11 muj rks

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 18:06 ,

Kia 4x4

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 19:53 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 17:33 ,

Shitet

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 17:13 ,

Shitet KIA 4X4

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim