Artanë | Makina | Vetura | Kia | Rio | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 10:56 Vetura , Besianë

KIA RIO 1.5 CRDI 81 kw 110 ps 120 mij kalume

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:38 Vetura , Prishtinë

Kia Ceed 2019

14 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:38 Vetura , Prishtinë

Kia Rio 2019

12 290 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:50 Vetura , Prishtinë

Kia Rio 1.5 Crdi Disel 81 kw 110 ps Pa Dogan

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:36 Vetura , Ferizaj

Kia rio 1.2 benzin ngjendje trregullt

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 16:04 Vetura , Lipjan

KIA RIO 1.3b 2014

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 17:23 Vetura , Prishtinë

Shes Kia Rio 2012 1.4 dizell 82000 km

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Nën 17:47 Vetura , Prishtinë

SHES PJES PER KIA RIO 1.5 CDRI VITI 2008

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Nën 15:35
Linku:
Vetura , Prishtinë

Kia Rio 2019

12 290 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 13:44 Vetura , Prishtinë

KIA RIO 1.2 VITI 2015. 10 MUJË RKS

4 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim