Deçan | Makina | Vetura | Kia | Rio

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 16:52 ,

Shes Kia Rio 2012 1.4 dizell 92000 km

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 16:24 ,

Kia Rio 1.5 crdi

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:49 ,

kia rio 1.3 benxin

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:48 ,

kia rio 1.3 benxin 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:47 ,

kia rio 1.3 benxin 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 18:50 ,

SHES PJES PER KIA RIO 1.5 CDRI VITI 2008

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Sht 13:29 ,

Shes Kia Rio 2012

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Maj 02:53 ,

Kia rio 1.2 benzin 2014

4 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 09:39 ,

KIA RIO 1.4b-2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 08:59 ,

Kia Rio 1.4 Diesel

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim