Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Sephia

09 Qer 09:32 ,

PJES PER KIA SEPHIA 1.5 16V BENZIN PLIN VITI 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 07:58 ,

Shitet Vetura KIA Sephia 1.5

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 11:02 ,

Shitet kia 1.5b ne gjendje perfekte

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 12:44 ,

Shitet Kia per pjes e qlajmruar

340 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 16:34 ,

Ahahawhjawnhw

55 211 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Pri 16:34 ,

U shittttt klmmmmmm

22 282 818 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Pri 20:14 ,

SHITET KIA SEPHIA

600 000 000 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 11:39 ,

Kia Sephia benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Mar 14:07 ,

Kia ne gjendje tmir klm me sts

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 16:35 ,

Kia benzin 1.8 ne gjendje tmir

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 20:53 ,

Kia ne gjendje te rregull benzin 1.8 me klim rks

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 18:05 ,

Shitet Kia benzin 1.8 me klim ne gjendje tmir rks

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 19:40 ,

Kia benzin 1.8 me klim

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 21:20 ,

KIA

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 19:05 ,

Kia viti99

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 17:24 ,

Shitet ndrrohet Kia

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 23:03 ,

Shes Kia

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 20:19 ,

Shes Veturen KIA

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 14:53 ,

shitet kia

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 14:47 ,

shes veturen kia

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 09:59 ,

shitet kia

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 07:38 ,

Kia

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 22:13 ,

shes kia 1.4 benxin

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Pri 23:25 ,

shitet kia sophia ose nrrohet 850

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim